IVOTRANS TOUR OPERATOR

ul. Zakopianska 2B/35
30-418 Kraków
tel/fax +48 12 2673030
tel. (emergenza) +48 512 350050

FRANCJA w 7 dni

 

1 dzień

Spotkanie uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu. Przejazd przez terytorium Polski , Niemiec oraz Francji.

2 dzień

W godzinach popołudniowych przyjazd do Orleanu, miasta o królewskich tradycjach. Zwiedzanie: Stare Miasto, zabytkowy hotel Groslot, gotycka katedra Saint-Croix, pomnik Joanny d"Arc. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Orleanu. Zakwaterowanie i nocleg.

3 dzień

Sniadanie. Zwiedzanie zamków nad Loara: Chambord - największy z zamków w dolinie Loary, Chenonceau - zamek zwany Zamkiem Dam, Amboise - zamek królewski i miasto Leonarda da Vinci. Przejazd do Paryża. Zakwaterowanie i nocleg.

4 dzień

Sniadanie. Zwiedzanie Paryża: Opera Garnier, Plac Vendome i słynny obelisk w kształcie kolumny, Muzeum d"Orsay, Plac Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge, Plac Pigalle, rejs statkiem po Sekwanie. Czas wolny. Powrót do hotelu na nocleg.

5 dzień

Sniadanie. Przejazd do Wersalu. Zwiedzanie ogrodów i pałacu, rezydencji francuskich Ludwików . Przejazd do centrum miasta. Zwiedzanie: Łuk Triumfalny, Champs Elysees, Trocadero, grób Napoleona, Pola Marsowe, Wieża Eiffla. Powrót do hotelu na nocleg.

6 dzień

Sniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do centrum. Zwiedzanie miasta: Dzielnica Łacińska, uniwersytet Sorbona, Pantheon, Pałac Luksemburski, Katedra Notre-Dame, Sainte Chapelle, Pałac Sprawiedliwosci, Conciergerie. Przejazd do Centrum. Zwiedzanie: Les Halles, kosciół sw. Eustachiusza, Luwr, Ogrody Tuileries, Place de la Concorde. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotna do Polski.

7 dzień

Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Jest to przykładowy program. Program modyfikujemy na życzenie klienta.

 

 

© 2008 Ivotrans projekt strony Net4You