IVOTRANS TOUR OPERATOR

ul. Zakopianska 2B/35
30-418 Kraków
tel/fax +48 12 2673030
tel. (emergenza) +48 512 350050

PIELGRZYMKA DO GROBU OJCA SWIĘTEGO - 7 dni

 

1 dzień

Spotkanie uczestników pielgrzymki w wyznaczonym miejscu. Krótka modlitwa i wyjazd do Krakowa. Msza Swięta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach i modlitwa przy grobie Siostry Faustyny. Nocny przejazd przez terytorium Czech i Austrii.

2 dzień

We wczesnych godzinach porannych przyjazd
w okolice Wenecji. Msza Swięta. Zwiedzanie miasta: Most Westchnień, Plac i Bazylika
sw. Marka, Most Rialto, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa. Czas wolny. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień

Sniadanie w hotelu. Przejazd do Padwy: Msza Swięta i modlitwa przy grobie sw. Antoniego. Zwiedzanie Bazyliki, relikwiarza i przylegajacego klasztoru. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie Bazyliki
sw. Franciszka, Bazyliki sw. Klary, Bazyliki Matki Bożej Anielskiej, Porcjunkuli i Ogrodu Różanego.
W godzinach wieczornych przejazd w okolice Rzymu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

4 dzień

Wczesne sniadanie w hotelu. Przejazd autokarem do Watykanu. Modlitwa przy grobie Ojca Swiętego, Jana Pawła II. Zwiedzanie Bazyliki sw. Piotra, Piazza Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański, Bazylika Matki Bożej Większej, Bazylika sw. Jana na Lateranie. W godzinach wieczornych powrót do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

5 dzień

Sniadanie w hotelu. Po sniadaniu przejazd autokarem do Watykanu. Udział w papieskiej audiencji generalnej (uzależniony od obecnosci Ojca Swiętego w Watykanie). Po audiencji przejazd do Monte Cassino. Zwiedzanie: Cmentarz Żołnierzy Polskich oraz Opactwo Benedyktynów. W godzinach wieczornych powrót do hotelu w okolicach Rzymu. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

6 dzień

Sniadanie w hotelu. Zwiedzanie Rzymu: Bazylika sw. Pawła za Murami, Coloseum, Forum Romanum, Plac Wenecki, Kapitol, Palatyn. W godzianch wieczornych wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy.

7 dzień

Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Jest to przykładowy program. Program modyfikujemy na życzenie klienta.

 

© 2008 Ivotrans projekt strony Net4You